avcilar-bocek-hasere-ilaclamaBöcekler ve haşereler insan sağlığını tehdit etmekte olan canlılardır. Bu nedenle bu tür canlılara karşı çeşitli önlemler alınması gerekmektedir. Böcek ilaçlama, bu önlemler arasındadır. Böcek ilaçlama sayesinde böcekler ve haşereler bulundukları yerlerden temizlenmekte ve yok edilmektedir. Sağlık konusunda en ufak bir ihmal dahi olmasını istemeyen insanlar Avcılar böcek ve haşere ilaçlama firmamız ile çalışmaktadır. Firmamız şimdiye kadar yapmış olduğu detaylı çalışmalar sırasında böcek ve haşerelerin en sık bulunduğu yerleri şu şekilde belirlemiştir:

  • Evler
  • Çeşitli işletmeler
  • Tarlalar ve bahçeler
  • Okul bahçeleri

Bu mekanlarda sıklıkla yapılması gereken böcek ilaçlama işlemi için bizden yardım almanız mümkündür.

Avcılar’da Böcek Sorunu

İstanbul, nüfus bakımından oldukça kalabalık bir ildir. Bu nedenle insanların ihtiyaçları ve şikayetleri de fazla olmaktadır. İstanbul’un büyük bir ilçesi olan Avcılarda da şikayet konusu olan durumlardan birisi böceklerdir. Firmamız böcek sorununu çözmek adına çalışmalarda bulunmaktadır. İlaçlamada kullandığımız temel yöntemler sıvı ilaçlar kullanarak ilaçlama yapma ve jel ilaçlar kullanarak ilaçlama yapmadır. Sıvı ilaçlar kullanarak yapılan ilaçlama, en fazla tercih edilen ilaçlama şeklidir. Bu ilaçlama şeklinde ilaçlama yaptırmak isteyen kişi ilaçlamanın kokulu ya da kokusuz olacağını belirleyebilir. Jel ile yapılan ilaçlama ise sıvı ile yapılan böcek ilaçlama işleminden daha etkilidir. Bunun sebebi sıvı ilaçlamanın daha yüzeysel olması ve yuvaları bilinmeyen böcekler üzerinde uygulanıyor olmasıdır. Jel ile yapılmakta olan ilaçlama ise yuvaları belli olan böceklere uygulanır ve daha kesin sonuçlar elde edilir. Her iki böcek ilaçlama uygulaması için de Avcılar böcek ve haşere ilaçlama firmamıza başvurabilirsiniz.

Böcek ve Haşerelerden Kesin Kurtuluş

Evinizi, tarlanızı, bahçenizi işgal etmiş olan böceklerden kurtulmak istiyorsanız firmamız sizlere her türlü yardımcı olacaktır. Avcılar’da yaşayan vatandaşlarımızın böcek sorununa son vererek daha sağlıklı bir yerde bulunmalarını sağlamak firmamızın temel görevidir. Sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış olan profesyonel ekibimizle istediğiniz yerdeki böceklerden kurtulmanıza yardım etmekteyiz. Bize internet sitemiz ya da telefon numaramız aracılığı ile ulaşarak böcek ve haşere sorununa elveda diyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir