Şehirde böcekler de tıpkı insanlar gibi dar alanlara sıkışarak hayat sürmektedir. Çamlıca gibi geniş ormanlık arazilerin bulunduğu alanlar böcekler için adeta birer cennettir. Ancak haşereler bu alanlarda yeterli yiyecek bulamadıklarında çevredeki insan yerleşkelerine müdahale ederek insanların yaşam alanlarına dahil olmaktadır. Bu nedenle; Çamlıca ve çevre semtlerden haşere ilaçlama konusunda yoğun talep almaktayız. Çamlıca böcek ilaçlama firması olarak; İstanbul’un her yerine hizmet veriyoruz.

Çamlıca Böcek İlaçlama

Çamlıca böcek ilaçlama firması olarak; alanında uzman ekibimiz ve Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı ilaçlarımızla

hizmet vermekteyiz. Haşerelerin her biri farklı bir özellik taşıdığı için her haşere türü için farklı bir ilaçlama uygulaması yapmaktayız. Örneğin, akrepler için kesin çözüm sunan bir ilaç, fare için hiçbir etki yaratmaz. Hatta, hamam böceğinin türleri arasında bile direnç farkı gözlemlenmiştir. Bu nedenle; 30 yıldır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimine dayanarak, özel olarak geliştirdiğimiz tekniklerle çalışıyor; siz değerli müşterilerimizi %100 memnun ederek haşereden arınmış evinizden mutlulukla ayrılıyoruz.

Çamlıca’da En Çok İlaçlama Yapılan Haşere Türleri

Çamlıca; ağaçların ve yüksek çimenlerin yoğunlukta olduğu bir bölgedir. Aynı zamanda boğaz cephesi olan binalarda deniz etkisiyle nem ve rutubet de fazladır. Bu etkenler bir araya gelince haşere varlığı kaçınılmaz bir hal almaktadır. Bu ortamları seven hamam böceği, akrep, karafatma, tahta kurusu, çıyan ve kırkayak en sık karşılaştığımız ve çözüm sağladığımız

haşere türleridir. Bunların haricinde bölgede fare varlığı da azımsanmayacak kadar fazladır. Ayrıca; doğal ortamını bulduğu için evrilme ve gelişme özelliği gösteren haşere türleri ile; son derece iri ve farklı türlerden bireylere rastlanması dikkat çekmektedir. Çamlıca böcek ilaçlama ekibimiz; bölgedeki imar nedeniyle gerçekleştirilen yıkım faaliyetlerinin ardından daha çok haşere şikayeti alındığını bildirmiştir. Bu da, binaların temelinde de haşere oluşumu olduğunu göstermektedir. Bu nedenle, döşemelerin arasından çıkacak haşerelere karşı ayrı, komşunuzun bahçesinden gelecek olan haşerelere karşı ayrı önlem almalısınız. Haşereye karşı alınacak önlemler ve ev ilaçlama uygulamaları konusunda detaylı bilgi almak ve sorularınızı cevaplandırmak için 7/24 hizmetinizde olan çağrı merkezimizle irtibata geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir