deri-bocegi-uyuz-bocegi-ilaclamaDeri Böceği, soğuk havaların yerini sıcak havalara bıraktığı şu günlerde deri böceği haşeresinde yoğunluk arttı. Hızlı bir şekilde yayılan ve ciddi alerjik reaksiyonlara neden olan deri böceği; ciltte kabarma, kızarma ve kaşıntı gibi reaksiyonlar gösterir. Deri fabrikaları, halı fabrikaları ve giyim mağazalarında sık görülen deri böceği haşeresi ile bireyse mücadele neredeyse imkansızdır. Gözle görülmeyen ve yumuşak bir dokuya sahip olan der böceklerini yok etmek için en etkili kesin yöntem profesyonel ilaçlamadır. Profesyonel ilaçlama ile rutin yaşamınızı sekteye uğratan deri böceği haşeresinden kısa sürede kurtulabilir, sağlığınızı tehdit eden unsurları hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Deri böceği ile başınız dertte ise İstanbul Haşere İlaçlama Şirketimize irtibat numaralarımızdan ulaşabilir, uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Deri Böceği İlaçlama Fiyatları

Deri Böceği İlaçlama Fiyatları, haşerelerle başı dertte olan birçok kişi profesyonel ilaçlamanın maliyetli olduğunu düşünerek, bireysel yöntemlere başvurmayı tercih ediyor. Hâlbuki bireysel yöntemlerle bir sonuç alınmadığı gibi, haşerelerin daha çok yayılmasına sebebiyet verilir. Böcek ilaçlama fiyatları profesyonel ve güvenilir bir firma ile çalışıldığı vakit oldukça pratik ve ekonomik bir yöntemdir. Deri böceği ilaçlama fiyatları belirlenirken haşerenin yoğunluğu önemli bir kıstastır.  Deri böceği haşeresinin alana yayılma oranı ve haşereli alanın metrekaresi de yine belirleyici unsurlardan biridir. Deri böceği ilaçlama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizi arayabilir, Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Deri Böceği Nasıl İlaçlanır?

Deri Böceği Nasıl İlaçlanır? Haşere ilaçlama işlemi profesyonellik isteyen ciddi bir işlemdir. Hayatınızda ciddi sorunlara yol açabilen haşerelerden kurtulmada uygulanan ilaçlama işlemi sırasında dikkat edilmesi gereken unsurlar vardır. Deri böceği haşeresi ilaçlamasında uygulanan yöntemler, haşerenin yok edilmesine, ilaçlama yapılan alanın ve içinde yaşayan insanların zarar görmemesi amacına hizmet eder. Deri böceği ilaçlaması yapılırken dikkat edilmesi gereken unsurlar vardır. Haşere ilaçlamanın profesyonel ve güvenilir bir firma ile yapılması öncelikli koşulken, ilaçlama sırasında dikkat edilmesi gerekenleri şöyle sırayabiliriz;

  • İlaçlama yapılacak alan işlem için hazır hale getirilir.
  • Haşerenin ilaçlandığı yerden çocukların ve kullandıkları oyuncak-eşyaların kesinlikle uzak tutulması gerekir.
  • İlaçlama sırasında eşyalar iyi bir şekilde sterilize edilmeli, hatta kaldırılmalıdır.
  • İlaçlama bittikten sonra ortam en az 2 saat havalandırılmalı, oluşan kötü kokunun dağıtılması gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir