hakkimizda

İstanbul Böcek ilaçlama şirketimiz, tüm böcek ve kemirgen türleri ile mücadele etmek amacıyla kurulmuş, Sağlık Bakanlığı onaylı yasal bir böcek ilaçlama şirketidir. 20 yılı aşkın süredir ilaçlama sektöründe ilaçlama şube ve servislerimizle hizmet vermekteyiz. Bilindiği gibi böcek ve kemirgenler bünyelerinde taşıdıkları mikropları, insanların yaşadıkları mekânlara taşırlar ve insanlara çeşitli hastalıklar bulaştırırlar. İstanbul ilaçlama servisimiz, bu nedenle insanların sağlıklı ve temiz ortamlarda yaşamaları için yıllardır en güvenilir ve en garantili ilaçlama hizmetlerini sağlamaktadır.

Böceklerden ve kemirgenlerden kurtulmak için, eskilerden beri yapılan amatörce uygulamalar günümüzde yerini daha profesyonel uygulamalara bırakmıştır. Böcek ilaçlamalarında kullanılan kalitesiz böcek ilaçları ya da fare kapanı ile fare yakalamaya çalışmak artık eskilerde kalmaktadır. İlaçlama sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden İstanbul haşere ilaçlama şirketimiz, kullanmakta olduğu etkili ve yasal ilaçları aynı zamanda profesyonel ilaçlama ekibi ile İstanbul ili genelinde mekan ve zaman ayrımı gözetmeksizin haşere ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. İstanbul böcek ilaçlama firması olarak, ilaçlama elemanlarımızın eğitimleri ve kullandığımız ilaçlar şirketimiz bünyesinde çalışan ziraat mühendisleri tarafından özel olarak hazırlanmaktadır.

İstanbul ilaçlama şirketimiz; sivrisinek, yılan, çiyan, pire, hamam böceği, kene, fare, kertenkele, akrep, tahta kurdu, karınca, örümcek, arı, tatarcık sineği, tahtakurusu, gibi tüm böcek ve kemirgen ilaçlamalarında günün her saati hizmet vermektedir. İstanbul ilaçlama şirketi olarak tüm açık ve kapalı alanların ilaçlanmasında hizmet veren ve ilaçlama uygulamaları sonrasında tüm resmi belgelerimizi müşterilerimize sunan profesyonel ilaçlama firmasıdır. Böceklerden kurtulmak için İstanbul ve tüm ilçelerinde böcek ilaçlama servisleri ile hizmet veren şirketimizden 7/24 randevu alabilirsiniz.