hali-bocegi-larva-ilaclama

Halı böceği, ortalama 10–15 mm boyunda olan ve türlerine göre farklı renk ve desende olabilen bir böcek türüdür. Vücut yapısı olarak bölmeli vücut yapısına sahip olan halı böceklerinin vücutlarının alt kısmında fırça şeklinde kılları vardır. Halı böcekleri genellikle ev ve iş yerlerinde uzun zaman kullanılmayan halı, battaniye, kilim gibi kıllı, tüylü ve ipekten yapılmış eşyalar içerisine yuva yapar ve yumurtalarını bu alanlara bırakır. Özellikleri arasında ise:

  • Nemli ortamlarda yaşamayı seven halı böcekleri, insanları ısırmaz ya da kanını emmez.
  • İnsanların eşyalarını kemirerek kullanılmaz hale getirirler.
  • Halı böceği yumurtalarını bu eşyalar içerisine bırakarak, bu eşyaları kullanan insanların hastalık bulaştırmalarına neden olur.

İstanbul böcek ilaçlama şirketimize günün her saati ulaşarak halı böceği ilaçlama ve her türlü konuda randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Halı Böceği İle Mücadele

Halı böceği ile  mücadeleyi tek başınıza yapmaya kalkıştığınız an zamanınızı ve paranızı boşa harcamış olursunuz. Bireysel yapılan ilaçlama hiçbir sonuç getirmeyecektir. Halı böcekleri hızlı üreyen bir böcek türü olduğundan dolayı ev ortamında görüldüğü anda ilaçlama şirketlerine başvurulması gerekmektedir. Halı böceği ilaçlamada ilaçlama firmasının uzman ekibinin uygun gördüğü ilaçlama yöntemleri genellikle kokusuz jel ilaçlama ve kokulu ilaçlama türleridir

Halı Böceği İlaçlama Firmaları

Halı böceği ilaçlama firmaları hizmet kalitesi açısından bakıldığında kesinlikle aynı kalitede değildir. Bu konuda firmamız adına bütün tüketicileri uyarıyoruz. İstanbul böcek ilaçlama şirketimiz, sizlere en uygun ve en ekonomik ilaçlama hizmetini vererek tüm böcek, haşere ve kemirgen türlerinden kurtulmanıza yardımcı olmaktadır.7/24 hizmet veren İstanbul böcek ilaçlama firmamızın çağrı merkezini arayarak tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Bu konuda sitemizi takip edebilir ve haşerelere dair bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca evinizde karşılaştığınız ve ne olduğunu bilmediğiniz herhangi bir böceğin fotoğrafını çekerek mail üzerinden bize yollayabilirsiniz. Mailiniz en kısa sürede uzmanlarımız tarafından değerlendirilerek size bilgi verilecektir. İstanbul böcek ilaçlama firmamız İstanbul’un 39 ilçesinde her semt, mahalle ve gezici ekipleri sayesinde sokak sokak hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir