hamam-bocegi-ilaclama

Hamam böceği ilaçlama hizmeti İstanbul’da vatandaşlar tarafından en çok talep edilen ilaçlama türüdür. Hamam böceği ilaçlama konusunda hizmet veren İstanbul böcek ilaçlama

firmamız uzman ekibiyle sizlere yardımcı olmaktadır.  Hamam böceği haşere türleri arasında en pis haşere olup, yine mücadele edilmesi en zor haşerelerdendir. Hamam böceği, vücut yapısı oval olup, baş kısımlarında 2 tane uzun anteni olan ve türlerine göre farklı renklerde olan böceklerdir. Genellikle siyah, kahverengi, sarı renklerde olan hamam böceklerinin binlerce türü vardır. hamam böceği ilaçlama türlerinin özellikler tüm türler ile hemen hemen aynı özelliklere sahip olup, sadece renk ve büyüklüklerinde farklılık gözlemlenebilir. Çok güçlü yapıya sahip olan hamam böcekleri kolay ölmezler. İnsanların en çok şikayetçi oldukları haşerelerin başında gelen hamam böcekleri çok hızlı ürerler.

Hamam Böceklerinin Özellikleri

Hamam böceklerinin özellikleri arasında pek çok insanın bilmediği bazı konular vardır. İstanbul böcek ilaçlama firmamızın araştırmasına göre:

  • Her üremelerinde binlerce yumurta yapan hamam böceklerinin dişi olanları, yumurtalarını bir süre sırtında taşır ve dolaştığı her yere yumurtalarını bırakır.
  • Hamam böceklerinin yumurtaları gözle görülmez bu nedenle temizlenmesi güçtür.
  • Sıcak ve nemli ortamlarda yaşamasını seven hamam böcekleri, beslenmesini sağlayabileceği her ortamda görülebilir.
  • Hamam böcekleri güçlü bacak yapıları ile bir gecede kilometrelerce yol yürüyebilirler.
  • Özellikle yiyeceklerin bol olduğu sıcak mekanlar olan fırın, lokanta, market, restoran, cafe ve evlerde insanların en çok rastladığı haşerelerdir.
  • Hamam böcekleri pis ortamlarda yaşamaları ve pis maddeler ile beslenmeleri nedeni ile bünyelerinde birçok mikrobu barındıran canlılardır.
  • Ev içlerinde insanların gıdaları üzerinden beslenerek, dışkı ve salyalarını bu gıdaların üzerine bırakarak insanlara hastalık bulaştırırlar.

 Hamam böceği ilaçlama konusunda mutlaka profesyonel ilaçlama şirketlerinden destek alınmalıdır.

Hamam Böceği İlaçlama Firmaları

Hamam böceği ilaçlama firmaları özellikle ev içlerine kapı ve pencere aralıkları, kanalizasyon giderleri, kalorifer peteklerinin boşluklarından ev içlerine girerek, banyo ve mutfak gibi alanlara yerleşen hamam böceklerini tespit ederek ilaçlama yaparlar. Hamam böcekleri ile mücadelede kalitesiz ilaçlar kullanmak ile bu böceklerden kurtulmak mümkün olmadığı gibi, bu ilaçlar nedeni ile hamam böceklerinin ilaçlara karşı direncini de arttırmış olmaktasınız. İstanbul böcek ilaçlama servisi olarak kaliteli böcek ilaçlarımız ve uzman servisimiz ile bütün İstanbul ve ilçelerinde, mahallerinde gezici servislerimiz sayesinde sokaklarında hamam böceği ilaçlama hizmeti sunmaktayız. 7/24 aktif olan çağrı merkezimizi arayıp bilgi alabilir ve yardım destek talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir