165-min

Böcek sorunu havaların ısınması ile birlikte artış gösteren bir durumdur. Özellikle de evlerde sıklıkla görülen böcek haşere ve kemirgenlerin baş ağrıttıkları mekanlardan biri de işyerleridir. Birden fazla kişinin çalıştığı ve toplum sağlığı açısından hijyenik bir ortam olması son derece önemli olan işyerlerinde yaşanan böceklenme sorununun en etkin çözümü ise işyeri ilaçlama işlemidir.

İşyerleri kendi içerisinde binlerce çeşitlilik gösteren alanlardır. Bazı iş yerlerinde sadece orada çalışan insanların sağlığı ön plandayken, bazı işyerleri gıda üretimi ve satışı yaptığından toplum sağlığından direk sorumludur. Özellikle de fırın, pastane, kafe, restoran gibi halka açık beslenme ve satış yapan işyerlerinde ortaya çıkacak olan bir haşere, böcek ya da kemirgen hem insan sağlığı açısından son derece büyük tehlikeler yaratır, hem de o iş yerinin ve markanın imajını yıkar. Maddi ve manevi büyük zararların da yaşanmasına neden olan böcek sorununa karşın hiç beklemeden acil şekilde işyeri ilaçlama uygulaması yapılması son derece önemlidir.

Bu uygulama yapılırken basit teknik ve ilaçlar kullanmaktan kaçınmakta ise fayda vardır. Kullanılacak yanlış bir ilaç ya da yöntem nedeni ile sorununuz daha da büyüyebilir, sonuçları daha ağır bedeller ödetebilir. Bu nedenle İstanbul haşere ilaçlama firmamız, profesyonel kadrosu, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı garantili ilaçlama teknikleri ve ilaçları ile / gün 24 saat hizmetinizde. Türk Standartları Enstitüsü belgemiz ile sizlere 20 yılı aşkın süredir İstanbul genelinde tüm ilçe ve semtlerde hizmet vermenin gururunu yaşayan firmamız, ziraat mühendislerimizce her böcek türüne özel hazırlanan en kaliteli ilaçları ile güvenilir ilaçlama yapmaktadır. Siz de firmamızla iletişime geçerek böcek sorununuzdan korunarak sağlığınızı koruma altına alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir