Son yıllarda haşerelerin ve öncelikle de kenenin sebep olduğu ve çok kişinin ölümle sonuçlanan üzücü olaylar sonrasında insanların böceklere karşı korkusu ve tedirginliği de artmıştır. Bu da bu tür haşerelerden kurtulma çarelerini akla getirmiştir.

Haşereler insan sağlığına ve yaşam alanlarına zarar veren canlılardır. Durum böyle olduğundan dolayı insanlar bu haşerelerden kurtulmak için uzman destek almaya başlamışlardır. Bu da tabi ki böcek ilaçlama firmalarının sayısının hızla artmasına nenen olmuştur.

Yaşadığımız yerlerde sıklıkla rastladığımız haşerelerin başında hamam böcekleri, keneler, bitler, tahtakuruları ve pireler gelir.

İlaçlama Firmaları Hızla Artıyor

İstanbul’da böcek ilaçlama ile ilgili çok sayıda ilaçlama firmaları bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Kadıköy Böcek ilaçlama firmalarıdır. Kadıköy böcek ilaçlama firması her türlü haşere ile mücadelede müşterilerine destek olmaktadır.

Kadıköy böcek ilaçlama firması, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sunmaktadır, Sağlık Bakanlığından onaylı kaliteli ilaçlar ile müşterilerine hizmet vermektedir. Ziraat mühendisleri aracılığı ile seçilen ilaçları insan sağlığına zarar vermeyecek içeriklerle üretilmektedir.

Fiyatlarıyla da müşteri memnuniyetini sağlama konusunda iddialı olan Kadıköy ilaçlama firması diğer firmalara kıyasla çok uygun fiyatlarla hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Firmanın diğer bir iddiası da ilaçlama yapılan yerin böceklerden tamamen kurtarmayı garanti etmesidir. Bu değinilen konu oldukça önemlidir. Çünkü genel olarak haşereler hızlı yumurtlama ve üreme özelliğine sahiptirler ve bu nedenden ötürü de hemen çoğalıp yayılabilirler. İlaçlama dönemi üreme dönemine rastlarsa ilaçlama sonrasında böceklerle karşılaşma olasılığı mümkün olabilir. İşte Kadıköy ilaçlama firması bu olumsuz durumun yaşanmaması için tekrar ilaçlama yapmayı ve tamamen böcekleri yok etmeyi taahhüt etmektedir.

Tüm İlaçlama Firmalarının Sahip Olması Özellikler

İlaçlama firmalarının mutlaka olması gereken nitelikleri bulunmaktadır, altta yazılı olan tüm özellikler Kadıköy ilaçlama firmasının sahip olduğu özelliklerdir. İlaçlama yaptırmadan önce mutlaka firmaların bu özellikleri taşıyıp taşımadığı sorgulanmalıdır.

  • Firmanın kullandığı tüm ilaçlar Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Onaylı olması gereği insan sağlığına zarar teşkil etmemesi yüzündendir.
  • Firma ruhsatı olan güvenilir bir firmadır.
  • Firma belirli aralıklarla denetlenmektedir.
  • Ziraat mühendisleri ile birlikte çalışılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir