kakalak-ilaclama

Kakalak, hamam böceği ile birebir özelliklere sahip olan haşere türü sıcaklıkların yükselmesiyle beraber yeniden ortaya çıktı. Sıcağı ve yiyeceklerin olduğu yerleri çok seven bu haşere türleri hızlı yayılma özellikleriyle, bulunduğu alana ciddi zararlar verebilir, Diğer hamam böcekleri gibi öldürülmesi oldukça zor olan bu haşere türü ile bireysel mücadele etmek nerdeyse imkansızdır. Görüldüğü alanlarda vakit kaybetmeksizin profesyonel ilaçlama işleminin uygulanması ve önlem alınması şarttır. Kakalak haşeresi ile mücadelede sektörde 20 yılı aşkın süredir hizmet veren, İstanbul Haşere İlaçlama Şirketimiz arayabilir, uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Kakalak İle Mücadele

Kakalak İle Mücadele, hamam böceği familyasından olan kakalak, diğer tüm haşereler gibi çok hızlı bir şekilde üreme özelliğine sahip. Bir yumurtlamasında 350-400 yumurta bırakıp çoğalan bu türden kurtulmada bireysel yöntemler sonuç vermediği gibi, haşerelerin daha çok yayılmasına neden olur. Yaşam alanımıza girerek ciddi sağlık sorunlarına yol açan haşere türüyle mücadelede profesyonel ilaçlama yöntemi uygulayarak kesin bir şekilde kurtulmak mümkün. Kakalak ile mücadele için geliştirilmiş yeni yöntemlerle kısa ve etkili bir şekilde haşereleri yok edebilir, rutin yaşamınıza geri dönebilirsiniz.

Kakalak İlaçlama Yöntemleri,

Kakalak İlaçlama Yöntemleri, kakalak haşeresini yok etmek ve önlemek amacıyla profesyonel bir ekip tarafından uygulanan yönteme verilen addır. Kakalak ve diğer tüm haşere türlerinin yok edilmesinde uygulanan ilaçlama yöntemlerinde yeniliğe girerek, yeni metotlar uygulanmaya başlamıştır. Özellikle kokusuz ilaçlama yöntemi birçok kişini tercihi olmuştur. İlaçlama yöntemleri haşerenin yoğunluğu, bulundu alan ve haşere türüne göre belirlenir. İlaçlama yöntemlerini başlıklar altında toplayacak olursak;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama

Kakalak İlaçlama Nasıl Yapılır?

Kakalak İlaçlama Nasıl Yapılır? Haşerelerle mücadele etmek için uygulanan ilaçlama işlemleri uygulanırken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Kakalak ve diğer tüm haşerelerin ilaçlaması sırasında izlenen aşamaları şu şekilde aktarabiliriz;

  • İlaçlama yapılan ortam, ilaçlamaya hazır hale getirilir.
  • İlaçlama yapılacak alandan çocukların ve kullandıkları eşya-oyuncakların kesinlikle uzaklaştırılması gerekir.
  • Kullanılan eşyaların ortadan kaldırılması ya da iyi bir şekilde korunması önemlidir.
  • İlaçlama işleminin tamamlanması ardından, ortamın en az 2 saat havalandırılması kötü kokuların ve ilacın etkisinin dağılmasına yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir