karafatma-bocegini-ilaclama

Karafatma, sıcaklıkların yükselmesiyle beraber hayatımıza giren haşere türünün en önemli özelliği hızlı bir şekilde çoğalmasıdır. Geceleri ortaya çıkan karafatmalarla mücadele oldukça zordur. Geceyi ve karanlığı seven bu tür, yılda 10 kez çoğalır ve her çoğalmasında 250 kez doğurur. Bu müthiş çoğalma hızıyla çok çabuk bir sürede yaşadığınız ortamı istila eden karafatmalardan kurtulmak için en iyi yöntem profesyonel ilaçlamadır. Uzman bir ekip ve güvenilir bir firma ile sağlığınızı tehlikeye sokan haşerelerden kısa bir sürede kurtulabilirsiniz. Sizin de başınız karafatma ve diğer tüm haşerelerle dertte ise İstanbul Haşere İlaçlama Şirketimize irtibat numaralarımızdan ulaşabilir, 7/24 destek alabilirsiniz.

Karafatma İle Mücadele

Karafatma İle Mücadele, parlak siyah rengi ve büyük ebadıyla geceleri karanlıkta çoğalan ve yayıldığı alanlara taşıdığı mikropları bulaştıran karafatma haşeresi kontrol altına alınmadığı durumda tehlikeli sonuçlara yol açabilir. Özellikle mutfakta yediğimiz yiyeceklerin bulunduğu yerlerde dolaşarak, taşıdığı mikrobu aktaran haşerenin, insan sağlığını ciddi bir şekilde tehdit eder. Karafatma haşeresinin fark edildiği an zaman kaybetmeksizin profesyonel bir ilaçlama şirketiyle irtibata geçilmesi ve ilaçlama yöntemi ile yok edilmesi gerekmektedir. Karafatma ile mücadele etmede bireysel ve geleneksel yöntemler etkili olmadığı gibi haşerenin hızlı bir şekilde çoğalmasına neden olur. Karafatma ile mücadelede işinde öncü ve uzman kadromuzu arayabilir, haftanın her günü 7/24 ulaşabilirsiniz.

Neden Güvenilir Bir Firma?

Neden Güvenilir Bir Firma? Haşere sorunuyla baş etmede en önemli aşamalardan biri güvenilir ve profesyonel bir firma ile çalışmaktır. Peki, neden güvenilir bir firma? Haşereler hızlı yayılmaları ve kontrol altına alınmamaları durumunda insan sağlığına ciddi hasarları olması ile biliniyor. Haşerelerle mücadelede işinde uzman ve profesyonel bir ekip ile çalışmanız, bu sorundan kısa ve etkili bir şekilde kurtulmanızı sağlar. Aksi durumda haşereler önlenmediği için hızlı bir şekilde çoğalırken, ekonomik olarak da zarar uğrarsınız. Peki, bir firmanın güvenilir olup olmadığı nasıl anlaşılır?

  • Çalışacağınız firmanın Sağlık Bakanlığından onaylı olup olmadığına bakın.
  • Firmanın kullandığı bütün ürünlerin TSE damgalı olduğundan emin olun.
  • İlaçlamaya gelen personelin işlem sırasında maske, eldiven ve tulum gibi gerekli malzemeleri giyip-kullandığına dikkat edin.
  • Şirketin bütün yasal prosedürleri yerine getirip getirmediği sorarak, durumdan emin olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir