Kulağakaçan böceği, ortalama 2–3 cm boyunda uzun yapılı ve kuyruk kısmında kıskacı bulunan bir böcek türüdür. Kulağakaçan, böceğinin baş kısmında 2 adet anten şeklinde kılları bulunur. Bu kıllar dişi kulağakaçan böceklerinde ise düz, erkek kulağakaçan böceklerinde kıvrıktır. Kulağakaçan insanlar için oldukça tehlikelidir. Bu yüzden görüldükleri alanlarda hemen yok edilmesi gereken zararlı canlı türleridir. İstanbul haşere ilaçlama şirketimiz sadece kulağakaçan için değil, tüm haşere türleri için kaliteli ve sağlıklı böcek ilaçlama hizmeti vermektedir.

  • İlaçlama işlemlerinin uzman bir ilaçlama şirketleri tarafından uygulanmalarıdır.
  • İlaçlama şirketinin Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olup olmadığı kontrol edilmelidir.
  • İlaçlama şirketinin kullandığı ilaçların TSE tarafından tescil damgasına sahip olup olmadığına mutlaka bakın.

7/24 ilaçlama hizmeti veren şirketimiz yasal konularda 20 yıllık güvence teminatı göstermektedir. % 100 garantili ilaçlama için İstanbul böcek ilaçlama şirketimizi arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Kulağakaçan ile mücadele ve kulağakaçanlardan kurtulmanın yollarını arıyorsanız, çağrı merkezimizi arayarak randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Kulağakaçan İle Mücadele

Kulağakaçan ile mücadele için fazla uğraşmanıza ve bireysel ilaçlama yapmanıza gerek yoktur. İlaçlama şirketimiz bu konuda size gereken her konuda yardımcı olacaktır. Beslenmelerini tarla ve bahçe gibi ekili alanlardan sağlayan kulağakaçan böcekleri, meyve ve sebzelerin içerisine girerek beslenirler. Yaprak ve taşların altlarında ve yeşil alanlarda yaşayan, kulağakaçan böcekleri ev içlerinde banyo ve mutfak gibi alanlara yerleşirler. Renkleri genellikle yeşil, sarı ve kahverengi olan kulağakaçan böcekleri insanları ısırmazlar, fakat özellikle geceleri uyku halinde olan insanların kulaklarından içeriye girerek, kıskaçları ile kulak zarını patlatırlar. Bu özellikleri nedeni ile kulağakaçan ismini almıştır. Kulağakaçan ilaçlaması yaptırmak için geç kalmayın.

Kulağakaçandan Korunmanın Yolları Nelerdir?

Kulağakaçandan korunmanın yolları nelerdir diye merak edenler için en kestirme yok ilaçlama yaptırmaktır. Kulağakaçan böceklerinden korunmak için, yasal çalışan bir ilaçlama şirketine kulağakaçan ilaçlaması yaptırmanız yeterlidir. İstanbul böcek ilaçlama şirketimiz kulağakaçan ilaçlama ve her türlü haşere ilaçlamalarında siz değerli müşterilerimize günün her saati garantili ve güvenilir şekilde sunmaktadır. İlaçlama bizim işimiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir