lagim-faresi-ilaclamaLağım faresi, kontrol altına alınması oldukça zor olan bir kemirgen türüdür. Lağım faresi ürkütücü ve tiksindirici bir görünüme sahiptir. Bunun yanında kemirgen türleri arasında en tehlikeli tür olarak ta nitelendirilebilir. Lağım faresini diğer kemirgen türlerinden keskin bir çizgi ile ayıran fark, bu fare çeşidinin morfin özelliğinin yani uyuşturma özelliğinin olmasıdır.  Bu ne demek oluyor? Lağım faresi rögar ve pis su giderlerinde lağım çukurlarında, çöp konteynırlarında bulunan zararlı bir kemirgen türüdür. Etçil v e leş yanında pislikle beslenen bu kemirgen türü, insanların ve hayvanların organlarını uyuşturarak, herhangi bir acı hissi vermeden kolayca kemirebilmektedir. Özellikle hayvanlarda, kulak ve burun en çok kemirilen alanlardır. Lağım fareleri, insanların dudak, burun, kulak ve yanak gibi organlarını kolayca kemirebilirler.

Lağım Faresi İle Mücadele

Lağım faresi ile mücadele etme yolları konusunda ilaçlama şirketimiz uzman personelleri ile hizmetinizdedir. Lağım faresinden kurtulmanın yolları elbette ilaçlama şirketimizin bünyesinde hazırlanan modern ve çözüm odaklı uygulamalarla kolayca kurtulabilirsiniz. Lağım faresi için ve diğer kemirgen türlerini de kolayca kontrol altına alan Fare istasyonları sayesinde sorunsuzca kurtulabilirsiniz.  Fare istasyonlarının kurulumu ve Lağım faresinin kontrol altına alınma süreçlerine ilişkin detaylı bilgi almak istiyorsanız ilaçlama şirketimizi 7/24 arayabilir ve kurulum hakkında randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Fare İstasyonu Nedir?

Fare istasyonu, farelerin güvenle kontrol altına alınma konusunda yapılan uygulamalardır. Fare istasyonları kurulumu gerçekleştirilerek yapılmaktadır. Fare istasyonları kurulumu farelerin hoşuna giden kokularla zehirle doldurulmaktadır.  Bu zehre temas eden fare kısa bir süre sonra susamaya başlar ve yuvasından ayrılarak su aramaya çıkar. Su ile buluşan fare bir damla bile su içtiğinde zehrin etkisi ile ölmeye başlar. Farelerin güvenle kontrol altına alınma süreçlerinde aktif olarak rol oynan fare istasyonları sayesinde sizlerde yaşam alanlarınızı kolayca kontrol altına alabilirsiniz. Lağım faresi ile bireysel olarak mücadele edilemeyeceği için bu konuda uzman olan ilaçlama şirklerimizi 7/24 arayarak kolayca destek alabilir ve lağım faresinden kurtulabilirsiniz. % 100 garantili fare ilaçlama için İstanbul haşere ilaçlama firmamıza ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir