ilaclama-yontemleri

Sıvı İlaçlama

Sıvı ilaçlama uygulamaları İstanbul böcek ilaçlama şirketimiz tarafından yaşam alanlarınıza zarar vermeden, leke ve iz bırakmadan yapılmaktadır. Sıvı ilaçlama uygulamaları aynı şekilde şirketimizin bünyesinde ekonomiktir. Sıvı ilaçlama püskürtme, buharlama yöntemleri ile yapılan uygulamalar ile yaşam alanlarınızda sorun olan haşereler bu uygulamamız sayesinde kolayca kontrol altına alınabilmektedir.

Sıvı ilaçlama uygulamasını diğer ilaçlama yöntemlerinden ayıran en önemli özellik, sıvı ilacın her haşere türü için geçerli olmamasıdır. Sıvı ilaçlama tüm haşere türleri için çok etkilidir. sıvı ilaç uygulaması ve hangi haşere türlerinde etkili olduğu konusu hakkında İstanbul böcek ilaçlama şirketimizi arayarak destek ve bilgi alabilirsiniz.

İstanbul böcek ilaçlama şirketimiz, sıvı ilaçlama ve tüm ilaçlama uygulamalarında profesyonel ekipleri ve kaliteli ilaçları ile böcek sorununa kesin çözüm sağlamaktadır

Jel İlaçlama

Jel ilaçlama uygulaması, ilaçlama uygulaması açısından müşteriler tarafından en çok tercih edilen ilaçlama yöntemlerinden biridir. Jel ilaçlama uygulamalarında kesinlikle mekânı terk etmenize, yiyecekleri ortadan kaldırmanıza ya da mekan içerisindeki diğer canlıları mekandan çıkarmanıza gerek yoktur. Ayrıca ilaçlama uygulaması öncesinde de herhangi bir hazırlık yapmanıza da gerek yoktur.  Jel ilaçlama uygulaması da diğer sıvı ilaçlama uygulamaları kadar etkili bir ilaçlama yöntemi olup, haşereleri toplu halde öldürme özelliğine sahiptir.

Jel ilacın uygulandığı alanlarda ilacı yiyen haşere yuvasına döner ve orada ölür. Diğer haşereler ise ölü olan bu haşerelerin leşlerini yiyerek beslenirler ve toplu halde ölürler. Bu şekilde zincirleme ölümler gerçekleşmiş olur.

Profesyonel haşere ilaçlama hizmeti sunan şirketimizi arayarak 7/24 hizmet alabilirsiniz.

Kokusuz ilaçlama

Kokusuz sıvı ilaçlama, ilaçlama şirketimiz bünyesinde çalışan ziraat mühendisleri tarafından özel olarak hazırlanan karışımız ilaçtır. Kokusuz sıvı ilaçlama uygulaması en çok tercih edilen ilaçlama uygulamasıdır. Çünkü kokusuz ilaçlamada mekânınızı terk etmenize gerek yoktur.

İstanbul ilaçlama şirketimiz tarafından kullanılan kokusuz ilaçlar, sıvı olup su ile karıştırılması sonucu elde edilen sağlık bakanlığı onaylı kaliteli ilaçlardır. Her türlü haşere türü için etkili olan kokusuz ilaçlarımız, her türlü mekân için de uygulanabilir. Kokusuz ilaçlama uygulaması yapılırken, kesinlikle gıda maddelerini ortadan kaldırmalı, eğer var ise küçük çocuklar ve bebekler mekândan çıkarılmalıdır.

Kokusuz ilaçlama, kokulu ilaçlama, jel ilaçlama ve fareler için kullanılan fare istasyonları uygulamaları dahil olmak üzere her türlü haşere sorununu kökten çözen İstanbul böcek ilaçlama şirketimiz, İstanbul genelinde kaliteli ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları ile hizmet vermektedir.

Kokulu İlaçlama

Kokulu ilaçlama yöntemlerimizde kurumsal şirketimizin uzman personelleri tarafından eksiksiz olarak hazırlanarak hizmetinize sunulmaktadır. Kokulu ilaçlama kontrol altına alınması güç haşereler için kapalı mekanlarda uygulanarak, haşere türlerinin güvenle, sorunsuzca kontrol altına alınması sağlanmaktadır. İstanbul böcek ilaçlama şirketimizde kullanılan tüm uygulama ve yöntemler modern ve son teknolojiyi kapsamaktadır. Böcek ilaçlama işinde uzun yıllardan beri hizmet veren şirketimizi tüm ilaçlama uygulamalarımız için arayabilir ve destek alabilirsiniz.

İstanbul ilaçlama olarak kapalı ve açık mekanlarda yaşam alanlarınıza zarar vermeden, evcil hayvanlarınızı ve doğayı koruyarak ilaçlama uygulamalarımızı sürdürmekteyiz. Kokulu ilaçlama hizmeti satın almak için İstanbul haşere ilaçlama şirketimizi gece-gündüz arayabilirsiniz.

Haşere ve kemirgen türleri yaşam alanlarınızı çeşitli nedenlerden dolayı istila edebilir. Bu konuda atmanız gereken adım ise kuşkusuz profesyonel ilaçlama uygulamalarına başvurmanızdır.

Fare İstasyonları

Fare İstasyonları, fare ve fare türlerinin güvenle kontrol altına alınması için kullanılan uygulamaların bütününü kapsamaktadır. Fare istasyonları daha önceden ilkel ve amatörce kurgulanan fare kapanı, fare zehri ve fare tuzaklarına göre garantili ve çözüm odaklı olarak çalışmaktadır. Fare istasyonları gelen taleplere göre kurulumları dışarıda gerçekleştirilen cihazlardır.

Fare istasyonu 25 cm ebatlarında siyah, plastik bir kutu görünümündedir. Yanlarında oval ve yuvarlak farelerin girebilecekleri bir tünel bulunmaktadır.  Bu cihazın içine yerleştirilen hoş kokulu fare zehri kısa bir süre sonra farelerin hoşuna giden kokular olduğu için fareleri kendilerine çekmeye başlamaktadır. Farelerin zehirle buluşmasından sonra susama ihtiyacı ortaya çıkmaktadır.

Dışarı gidip su içen fare su ile buluştuğu noktada ölümü gerçekleşir. Bu sayede fare yuvasından ayrılarak dışarıda ölür.