Salyangoz böceği, sırtında kabuğu bulunan ve bu kabuk içerisinde yaşayan bir böcek türüdür. Baş kısmında 2 adet anten şeklinde organları bulunan salyangozlar, hareketlerini sürünerek sağlayan canlılardır. Nemli ve yağmurlu bölgelerde yaşamayı seven salyangozların yaşamalarını sürdürebilmeleri için sıvıya ihtiyaçları vardır. Vücutlarının tamamı sıvı ile kaplı olan salyangoz böcekleri, hareketlerini sağlayabilmeleri için bu sıvıya ihtiyaçları vardır. Vücutlarında salgıladıkları sıvı üzerinde hareket ederek ilerleyen salyangoz böceklerinin hareket ederken bıraktıkları sıvı, çayırlık alanlarda kuruyarak sümüksü bir iz bırakır. Salyangozların güvenle kontrol altına alınması konusunda ilaçlama hizmeti veren İstanbul böcek ilaçlama şirketimiz, yaşam alanlarınızda kaliteli ve güvenli bir hayat sürmenizi sağlamaktadır. Salyangoz ilaçlama firmamızda sıvı ilaçlama yöntemi kullanılarak sağlanmaktadır. Her türlü haşere ve kemirgen türünün güvenle kontrol altına alınması konusunda hizmet veren şirketimizi 7/24 arayarak, % 100 garantili ilaçlama uygulamalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Salyangoz ile Mücadele

Salyangoz ile mücadele İstanbul haşere ilaçlama şirketimiz tarafından özenle yapılmaktadır. Salyangozların yaşam stili diğer haşere türlerine benzerlik gösterse de salyangozların yaşayış biçimi doğal ortamlarda farklıdır. Beslenmesini bitkilerin kökleri ve yaprakları ile sağlayan salyangoz böcekleri, bahçelerde, tarlalarda ve yeşillik alanlarda yaşar ve bu alanlarda beslenme sağlar. Salyangozların en önemli özelliklerinden birisi de çift üreme organlarına sahip olmalarıdır. Hem erkek hem de dişi ürüme organına sahip olan salyangozlar, kendi kendilerini bile üreyebilir. Sıvıya çok ihtiyaçları olan salyangozlar, yağmurlu ve nemli ortamlarda yaşarlar.

Özellikle yağmur sonralarında meydana çıkan salyangozlar, ülkemizde en çok yağmur yağan bölgeler olan Karadeniz ve Marmara bölgelerinde sıkça yaşar. Salyangoz ilaçlama ve tüm böcek ilaçlamalarında İstanbul ilaçlama servisimiz, kaliteli böcek ilaçları ve uzman personeli ile İstanbul ili ve tüm ilçe ve semtlerinde salyangoz ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Salyangoz İlaçlama Fiyatları

Salyangoz ilaçlama fiyatları ve bu konuda daha detaylı bilgiler arıyorsanız, İstanbul ilaçlama yanınızdadır. Hemen çağrı merkezimizi arayarak, ev ve bahçelerinizde pencere kenarlarında gördüğünüz Salyangoz türlerinden hemen kurtulabilirsiniz. Salyangoz ilaçlama konusunda hizmet veren şirketimiz, yaşam alanlarınıza zarar vermez. Güvenli ilaçlama için sizi ilaçlama şirketimize bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir