İnsanların ortak yaşam alanları olan ev, bahçe, iş yeri, ofis gibi bölgeler bazen böcek ve haşere istilasına uğramaktadır. Bu böceklerin ortak yaşam alanlarımıza çeşitli istila şekilleri bulunur. Bazıları evcil hayvanlarımız aracılığı ile bazıları kanalizasyondan tesisat sistemlerine sızarak evimize giriş yapar. Bunlar erken önlem alındığı zaman ev ya da iş yeri içerisinde uygun bir koşul bularak kendisine barınak edinir ve burada üreyerek çoğalırlar. Bu da bizlere sağlık ve maddi açıdan zarar olarak geri dönmektedir. Uzmanların da belirttiğine göre, bunlarla mücadelede kesinlikle bireyler müdahalelerden kaçınılmalı. Firmamız Silivri hamamböceği ilaçlama gibi bütün haşere ve böcek ilaçlama servisi ile Silivri ve bölgede yer alan bütün semtlerinde hizmet etmektedir.

Haşerelere Neden Bireysel Müdahalelerde Bulunulmamalı?

Çabuk üreyen ve bulunduğu ortamda hızla çoğalıp evinizi bir istila bölgesi ilan etmeye başlayan böcek ve haşereler sizler için de can sıkıcı durum oluşturabilir. İlk önce tiksinti vermesiyle rahatsız eder, gördüğünüz böceği yok edersiniz. Ancak aynı türden böceği başka bir yerde de görmeniz oldukça yüksek bir ihtimaldir. Bunlara eski ve ilkel yöntemlerle müdahale bulunmak zaman ve maddi kayba neden olur, ilerleyen durumlarda ise sağlık açısından ciddi tehlikeler oluşturur.

  • İlkel olarak hamlelerde bulunduğunuz haşereler kesinlikle tamamen yok olmaz. Çünkü kolonisini bulmanız gerekir ki, bu oldukça zordur. Çoğalmaya devam ederler
  • Çoğalan haşerelere karşı giriştiğiniz çözümler için piyasada bulunan bazı kimyasal ürünlere başvurabilirsiniz. Bunların garanti çözüm olması imkânsız gibidir. Bireysel haşere ilaçlama olarak kullanılan kimyasallar sağlığınıza çeşitli zararlar verir.
  • Kısacası yeltendiğiniz her hamle kendinize ve çevrenize maddi ve manevi hasar olarak geri döner

Profesyonel İlaçlamada Kullanılan Garantili Yöntemler

Böcek ve haşerelerin yaşam alanınızda çoğaldığını gördüğünüz anda kişisel çözümlere başvurmadan bir ilaçlama firmasına başvurmanız yararınıza olacaktır. Firmamız fare ilaçlama, pire ilaçlama gibi kemirgen ve haşere ile mücadelede etkili ve kesin metotlar uygulamaktadır. Kokulu, kokusuz, sıvı, jel gibi uygulamaların yanında fare istasyonları gibi tuzak mekanizmaları bu sorunu atlamanızda oldukça yararlı olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir