tesbih-bocegi-ilaclamaTespih böceği, insanların yaşama alanlarında bakteri ve mikropların yayılmasına ve bu mikropların zamanlar çeşitli hastalıklar yaymasına neden olur. Yaşam alanlarımız haşereler ve türlü böceklerin istilasına maruz kalabilir. Tespih böceği, görünüş olarak bölmeli bir vücut yapısına sahip olup, baş kısmında 2 adet anteni olan bir böcek türüdür. Tespih böceğine halk arasında “top böceği” de denilir. Tespih böceği tehlikelere karşı kendisini korumak amacıyla kıvrılarak top şeklini alması nedeniyle tespih böceği adını almıştır. Tespih böceği canlıları ısırmaz ve beslenmesini tamamen bitkisel yollarla sağlar. Daha çok tarla ve bahçelerde yaşayan tespih böcekleri, bu alanlarda yetiştirilen bitki ve meyvelerin kök ve yapraklarını kemirerek beslenme sağlar. Tespih böceğinden kurtulmanın en etkin yolu ilaçlama yapmaktır.

Tespih İle Mücadele

Tespih ile mücadele uygulamalarında ilaçlama şirketimizin sıvı ilaçlama yöntemleri ile bu zararlı canlı türleri kolayca kontrol altına alınabilmektedir. Tespih böceği genellikle gri ve kahverengi gibi renklerde olup, ev içlerinde daha çok bahçe ya da saksı bitkilerinin diplerine yerleşir. Nemli ortamları seven tespih böceği, ev içlerinde öncelikli olarak banyo ve mutfak gibi alanlara yerleşir ve mutfak ile kiler gibi alanlarda buldukları yiyecekler üzerinde gezerek de beslenme sağlayabilir. İstanbul böcek ilaçlama şirketimiz, tespih böceği ile mücadele konusunda kullandığı etkili ilaçları ve ilaçlama konusunda uzman personeli ile İstanbul ilinde ve tüm ilçelerinde tespih böceği ilaçlama ve tüm böcek türlerinin ilaçlanmasında üst düzey çözüm sunmaktadır.

Tespih Böceğinden Kurtulmanın Yolları

Tespih böceğinden kurtulmanın yolları sadece profesyonel haşere hizmeti sunan ilaçlama şirketleri aracılığı ile yapılmaktadır. Böcek ilaçlama hizmetlerinde lider ilaçlama firmalarından biri olan İstanbul böcek ilaçlama şirketimizden günün her saati tespih böceği ilaçlama hizmet talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul ilaçlama bünyesinde bulunan İstanbul Böcek İlaçlama şirketleri garantili ve güvenilir hizmet sunmaktadır. İlaçlama uygulamalarımız, 7/24 ve % 100 garantilidir.  İlaçlama şirketimizi arayarak ya da iletişim bölümünde talep formu doldurarak, yaşam alanlarınıza ilaçlama yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir